Luxus v ložnici

Luxus v ložniciPod pojmem luxusní si představíme dovolenou, auto nebo třeba hodinky. Luxus si však můžete dopřát i v posteli.
Kategorie: Luxusní bydlení

Ženy, nebojte se financí

Ženy, nebojte se financíPeníze světem vládnou, ale ne každý se vyzná ve finančních otázkách. Proto přinášíme odpovědi na dotazy, s nimiž se často setkáváme. Doufáme, že jsme vystihli vaše každodenní otázky a pomůžeme si navzájem jako financovat chod domácnosti, výdaje na děti nebo i rekonstrukce bytu.
Kategorie: Luxusní bydlení

Masivní parkety vynikají krásným vzhledem a dlouhou životností

Masivní parkety vynikají krásným vzhledem a dlouhou životnostíAktuálním materiálovým trendům při výstavbě a zařizování obydlí vévodí dřevo.
Kategorie: Luxusní bydlení

Zlaté tapety jsou luxusní a nejen to

Zlaté tapety jsou luxusní a nejen to Zlato je už pěknou řádku staletí synonymem luxusu. Pokud chcete dodat svému interiéru luxusní vzhled, použijte zlaté tapety. Mimochodem, věděli jste, že zlatá barva má také pozitivní vliv na lidskou psychiku?
Kategorie: Luxusní bydlení

Jak si vybrat sedačku? Důležitý je tvar, materiál a design!

Jak si vybrat sedačku? Důležitý je tvar, materiál a design!Jak takovou najít? Čtěte dál!
Kategorie: Luxusní bydlení

Dopřejte luxus také svým oknům!

Dopřejte luxus také svým oknům!    Pyšní se Váš interiér nádherným nábytkem, luxusními spotřebiči a nevšedními doplňky? Dopřejte podobný luxus také svým oknům! Moderní látkové rolety vkusně doplní okna, zútulní Váš domov a dodají mu na eleganci.
Kategorie: Luxusní bydlení

Spěte na stejných postelích jako členové královských rodin

Spěte na stejných postelích jako členové královských rodinČlenové královské rodiny reprezentují svou zemi nejen skutky, ale také svým vzhledem, proto se snaží vypadat co nejlépe.
Kategorie: Luxusní bydlení

Na designu povlečení záleží

Na designu povlečení záležíZatímco reprezentativní část našeho bydlení, zejména obývací pokoj, zvelebujeme spíše pro oči příchozích návštěv, design ložnice naproti tomu slouží takřka výhradně pro naše soukromé potěšení.
Kategorie: Luxusní bydlení
12