Luxusní vozy Laurin & Klement

Luxusní vozy Laurin & KlementLetos oslavíme 100 let od vzniku Československé republiky a jaká česká značka vás napadne mezi prvními? Určitě ŠKODA – značka aut pro široké vrstvy společnosti i výrobce luxusních modelů, která byla jedničkou na našem trhu už v roce 1918.
Kategorie: Luxusní cestování

Co je pro mě luxusní dovolená?

Co je pro mě luxusní dovolená?Já osobně považuji za luxusní dovolenou, když ji za mě někdo dokonale zařídí a naplánuje, zajistí pro mě ubytování v nádherném prostředí s ochotnými lidmi a poskytne mi nadstandardní služby, kdykoli je budu potřebovat.
Kategorie: Luxusní cestování

Užijte si opravdu luxusní dovolenou

Užijte si opravdu luxusní dovolenou Vybíráte dovolenou u moře a patříte mezi náročné klienty? Jeďte si odpočinout na řecké ostrovy. Krásně čisté moře, slunečné počasí, krátká doba letu a vynikající kuchyně je řadí mezi nejoblíbenější prázdninové destinace v celé Evropě. V pětihvězdičkovém hotelu si navíc užijete perfektní servis.
Kategorie: Luxusní cestování

Nejkrásnější park Vídně

Nejkrásnější park VídněPark obklopující zámek Belvedere, patří mezi nejkrásnější parky Vídně. Vycházka do tohoto parku a také do samotného Belvederu patří k tomu nejhezčímu, co může Vídeň nabídnout.
Kategorie: Luxusní cestování
1