Luxusní dámské plavky pro sezónu 2014

Luxusní dámské plavky pro sezónu 2014  Vybíráte plavky pro letošní sezónu? Nechte se inspirovat našimi tipy. Vybrali jsme pro Vás luxusní dámské plavky nejoblíbenějších značek, jako je Victoria´s Secret, Armani a Guess.
Kategorie: Luxusní móda

Luxusní dětská móda Dior

Luxusní dětská móda DiorTaké rádi oblékáte své ratolesti do luxusu? Luxusní dětská móda Dior jim bude neobyčejně slušet. Připravili jsme několik inspirativních tipů pro malé slečny.
Kategorie: Luxusní móda

Luxusní vánoční večírek, jak se na něj obléci?

Luxusní vánoční večírek, jak se na něj obléci?Chcete si letošní vánoční večírky a besídky užít s noblesou? Když se necháte inspirovat našimi tipy, zazáříte jako adventní hvězda i na tom nejluxusnějším večírku. Máme pro Vás tipy na večerní šaty, bundy i kozačky.
Kategorie: Luxusní móda

Jarní look z milánského mola

Jarní look z milánského molaJaro se blíží a šatník už netrpělivě čeká na svou každoroční obměnu. Co si pro nás módní návrháři přichystali letos? Chcete-li vypadat neodolatelně a stylově sáhněte po odvážných barvách, vzorech nebo romantice.
Kategorie: Luxusní móda

Luxusní šátky známých značek

Luxusní šátky známých značekLuxusní šátky jsou neobyčejně variabilní módní doplňky, s jejichž pomocí vykouzlíte model pro každou příležitost. Velké oblibě se těší luxusní šátky známých značek, jako je Cartier, Luis Vuitton, anebo Dolce & Gabbana.
Kategorie: Luxusní móda

Módní blogy nejsou jen o módě

Módní blogy nejsou jen o móděZajímá tě nejnovější móda? Hledáš inspiraci, jak oživit svůj šatník? Hodily by se ti šikovné nákupní tipy nebo recenze na kosmetické produkty? Chceš se pobavit? Zajdi občas na fashion blog. Na internetu jsou jich mraky.
Kategorie: Luxusní móda

Kolik stojí nejdražší boty na světě

Kolik stojí nejdražší boty na světě Toužíte po luxusních botičkách, které žádná jiná nemá?
Kategorie: Luxusní móda
1