Jak si vybrat sedačku? Důležitý je tvar, materiál a design!

Jak si vybrat sedačku? Důležitý je tvar, materiál a design!Jak takovou najít? Čtěte dál!
Kategorie: Luxusní bydlení

Luxusní dámské plavky pro sezónu 2014

Luxusní dámské plavky pro sezónu 2014  Vybíráte plavky pro letošní sezónu? Nechte se inspirovat našimi tipy. Vybrali jsme pro Vás luxusní dámské plavky nejoblíbenějších značek, jako je Victoria´s Secret, Armani a Guess.
Kategorie: Luxusní móda

Luxusní dětská móda Dior

Luxusní dětská móda DiorTaké rádi oblékáte své ratolesti do luxusu? Luxusní dětská móda Dior jim bude neobyčejně slušet. Připravili jsme několik inspirativních tipů pro malé slečny.
Kategorie: Luxusní móda

Luxusní vánoční večírek, jak se na něj obléci?

Luxusní vánoční večírek, jak se na něj obléci?Chcete si letošní vánoční večírky a besídky užít s noblesou? Když se necháte inspirovat našimi tipy, zazáříte jako adventní hvězda i na tom nejluxusnějším večírku. Máme pro Vás tipy na večerní šaty, bundy i kozačky.
Kategorie: Luxusní móda

Dopřejte luxus také svým oknům!

Dopřejte luxus také svým oknům!    Pyšní se Váš interiér nádherným nábytkem, luxusními spotřebiči a nevšedními doplňky? Dopřejte podobný luxus také svým oknům! Moderní látkové rolety vkusně doplní okna, zútulní Váš domov a dodají mu na eleganci.
Kategorie: Luxusní bydlení

Spěte na stejných postelích jako členové královských rodin

Spěte na stejných postelích jako členové královských rodinČlenové královské rodiny reprezentují svou zemi nejen skutky, ale také svým vzhledem, proto se snaží vypadat co nejlépe.
Kategorie: Luxusní bydlení

Na designu povlečení záleží

Na designu povlečení záležíZatímco reprezentativní část našeho bydlení, zejména obývací pokoj, zvelebujeme spíše pro oči příchozích návštěv, design ložnice naproti tomu slouží takřka výhradně pro naše soukromé potěšení.
Kategorie: Luxusní bydlení

Neobyčejně elegantní pohovky pro Vaše luxusní bydlení

Neobyčejně elegantní pohovky pro Vaše luxusní bydlení Řídíte se při zařizování bydlení heslem komfort především? Pohodlná pohovka nesmí ve Vašem obýváku chybět! Ta pravá Vás tak usadí, že nebudete chtít nikdy vstát.
Kategorie: Luxusní bydlení