Užijte si opravdu luxusní dovolenou

Užijte si opravdu luxusní dovolenou Vybíráte dovolenou u moře a patříte mezi náročné klienty? Jeďte si odpočinout na řecké ostrovy. Krásně čisté moře, slunečné počasí, krátká doba letu a vynikající kuchyně je řadí mezi nejoblíbenější prázdninové destinace v celé Evropě. V pětihvězdičkovém hotelu si navíc užijete perfektní servis.
Kategorie: Luxusní cestování

Luxusní žaluzie pro Váš interiér

Luxusní žaluzie pro Váš interiérNelíbí se Vám obyčejné kancelářské žaluzie? Pořiďte si neobyčejné. Luxusní žaluzie svým vzhledem uspokojí i ty nejnáročnější z Vás. Novinku představují voděodolné žaluzie z bambusu.
Kategorie: Luxusní bydlení

Luxusní ložnice z masivu: Vyberte si svůj styl

Luxusní ložnice z masivu: Vyberte si svůj styl Kvalita masivního nábytku vyrobeného z ryze přírodních materiálů je nenahraditelná.
Kategorie: Luxusní bydlení

Luxusní matrace pro luxusní spánek

Luxusní matrace pro luxusní spánekV současné době jsou velkým tématem poruchy spánku, nespavost a neklidný spánek. Pro mnohé je hluboký spánek jednoduše luxus. Ať už si denně zdřímnete jen na hodinu nebo na osm, je důležité, abyste si odpočinuli. V noci se můžete převalovat nejen kvůli neodbytným myšlenkám. Třeba vám jen nevyhovuje matrace, na které spíte.
Kategorie: Luxusní bydlení

Jarní look z milánského mola

Jarní look z milánského molaJaro se blíží a šatník už netrpělivě čeká na svou každoroční obměnu. Co si pro nás módní návrháři přichystali letos? Chcete-li vypadat neodolatelně a stylově sáhněte po odvážných barvách, vzorech nebo romantice.
Kategorie: Luxusní móda

Prosecco - luxusní víno pro každou příležitost

Prosecco - luxusní víno pro každou příležitostMilujete luxusní šumivá vína? Pokud Vám připadá hříšné, pít každý den šampaňské, dejte si sklenku prosecca.
Kategorie: Gastronomie

Hedvábné luxusní šátky s motivy přírody

Hedvábné luxusní šátky s motivy přírodyHedvábné luxusní šátky představují doplňkové evergreeny každého dámského šatníku. To však neznamená, že by nemohly okouzlit svou nevšedností. Mimořádně žádané jsou šátky s mixem přírodních motivů.
Kategorie: Gastronomie

Luxusní šátky známých značek

Luxusní šátky známých značekLuxusní šátky jsou neobyčejně variabilní módní doplňky, s jejichž pomocí vykouzlíte model pro každou příležitost. Velké oblibě se těší luxusní šátky známých značek, jako je Cartier, Luis Vuitton, anebo Dolce & Gabbana.
Kategorie: Luxusní móda