Připravte si exotické saláty jako hlavní jídlo

Připravte si exotické saláty jako hlavní jídloMáte chuť na něco zdravého, a zároveň výživného? Připravte si exotický salát. Přinášíme Vám dva originální recepty z ostrova Honolulu. Lomi Salmon Salad a salát Kailua.
Kategorie: Gastronomie

Jak se pozná kvalitní káva?

Jak se pozná kvalitní káva? Káva je lahodná pochutina, bez které si mnoho z nás nedokáže své ráno či odpoledne ani představit. Většina z nás však pije nápoje, které mají s kvalitní kávou jen pramálo společného. Ale jak se pozná kvalitní káva?
Kategorie: Gastronomie

Podzimní look? Tmavě rudá rtěnka!

Podzimní look? Tmavě rudá rtěnka!Letos na podzim si tuto barvu rozhodně pořiďtě. Podzimní make-up 2012 po tmavé rtěnce doslova volá.
Kategorie: Luxusní krása

Nejkrásnější park Vídně

Nejkrásnější park VídněPark obklopující zámek Belvedere, patří mezi nejkrásnější parky Vídně. Vycházka do tohoto parku a také do samotného Belvederu patří k tomu nejhezčímu, co může Vídeň nabídnout.
Kategorie: Luxusní cestování

Luxusní kaviárové laky

Luxusní kaviárové lakyKaviár patří mezi zkrášlující a omlazující prostředky. Nyní můžete mít i luxusní laky na nehty, které jsou kaviárem inspirovány.
Kategorie: Luxusní krása

Luxusní stojany na víno jako originální interiérový doplněk

Luxusní stojany na víno jako originální interiérový doplněk Každého milovníka dobrého vína potěší luxusní stojany na víno. Tento stylový interiérový doplněk rovněž představuje nápaditý dárek, který potěší příslušníky Vaší rodiny nebo přátele.
Kategorie: Luxusní bydlení

Luxusní botníky do předsíně

Luxusní botníky do předsíně Hledáte opravdu krásný botník pro Vaši předsíň? Pro inspiraci Vám přinášíme luxusní botníky do předsíně vyrobené z masivu různých dřevin.
Kategorie: Luxusní bydlení